Demo účet IQ Option – vyzkoušejte si obchodování binárních opcí s 1000 USD

Broker IQ Option poskytuje bezplatný demo účet, na kterém si můžete obchodování s binárními opcemi nanečisto vyzkoušet. Zisky a ztráty při obchodování na demo účtu jsou fiktivní, takže neriskujete vlastní vklad.

Demo účet u IQ Option získáte zcela zdarma
Demo účet u IQ Option získáte zcela zdarma

Jak získat demo u IQ Option?

Někteří brokeři před aktivací demo účtu vyžadují vklad peněz na reálný účet, jiní jej poskytují jen na několik dní nebo demo účet nenabízejí vůbec. U IQ Option žádné peníze vkládat nemusíte. Na používání demo účtu IQ Option se nevztahuje ani žádné časové omezení.

Aktivace demo účtu IQ Option je jednoduchá a nezabere vám déle, než pár minut. Stačí navštívit oficiální web brokera a do krátkého formuláře vyplnit vaše jméno, emailovou adresu a vaše budoucí heslo. Po založení účtu získáte přístup k obchodní platformě, ve které můžete přepínat mezi skutečným a cvičným účtem.

Založit demo účet u IQ Option  
Váš kapitál je ohrožen

Demo účet IQ Option

Na demo účtu máte k dispozici virtuální kapitál o velikosti $1000. Pokud se vám nebude při testování dařit a vaše demo konto klesne pod $1000, můžete virtuální vklad kdykoliv obnovit na původní hodnotu. Podobnou funkci téměř žádný konkurenční broker nenabízí.

Výhodou je, že demo účet na binární opce u IQ Option není nijak omezený a nabízí stejné možnosti obchodování jako reálný účet. Při cvičném obchodování tak máte k dispozici klasické i krátkodobé opce, všech přibližně 70 podkladových aktiv a různé analytické nástroje.

Na demo účtu můžete testovat také obchodní roboty, které automaticky obchodují místo obchodníka. K vytváření a testování obchodních programů slouží platforma IQ Option Trading Robots, jehož součástí je také katalog cizích obchodních robotů. Nemusíte tedy vymýšlet vlastní roboty, ale můžete vybírat z tisícovek obchodních robotů od ostatních obchodníků.

Demo účet je zcela shodný s účtem reálným
Demo účet je zcela shodný s účtem reálným

Výhody a nevýhody demo účtu

Demo účet je ideální k seznámení se s platformou a k testování různých obchodních strategií. Pokud totiž bude váš obchodní plán ztrátový na demo účtu, určitě bude ztrátový i na skutečném účtu. Nezapomeňte, že čím déle obchodní strategii testujete, tím přesnější výsledky a statistiky získáte.

Demo účet téměř dokonale simuluje obchodování na reálném účtu. Při obchodování se skutečnými penězi se ale obchodníci dostávají pod psychický tlak. Pokud obchodník nedokáže zvládat své emoce, začne dělat unáhlená rozhodnutí, která často vedou ke ztrátě. Na demo účtu ale nemůžete nic ztratit, takže se pod tlak určitě nedostanete. Na druhou stranu IQ Option umožňuje uzavírat transakce již od $1, což rozhodně není tolik peněz, aby případná ztráta obchodníka rozhodila.

Někteří za nevýhodu považují také časovou náročnost cvičného obchodování. I když ale na demo účtu nemůžete vydělat, získáte cenné zkušenosti, které vám v budoucnu mohou ušetřit peníze.

Napsat komentář