Vyvarujte se systému Czech Method, jde o podvod

Czech Method je podvod
Czech Method je podvod

Czech Method je internetová stránka, jejíž autoři lákají na rychlé a snadné vydělávání peněz z pohodlí domova. Registrovaní uživatelé totiž získají bezplatný přístup k automatickému obchodnímu programu na binární opce. Tento program by měl analyzovat trh a vyhledávat vhodné investiční příležitosti. Dejte si ale pozor, protože Czceh Method je jen další podvod!

Je Czech Method fungující systém?

Na první pohled by asi málokoho napadlo, že web Czech Method mají na svědomí podvodníci ze zahraničí. Web totiž funguje i v několika cizojazyčných verzích, které vypadají stejně, popisují stejný příběh a nabízejí stejný obchodní program. Jedinou odlišností jsou názvy jednotlivých webů a jména údajného autora, která si autoři očividně vymysleli. Pokud se na zahraniční verze chcete podívat, stačí si vyhledat projekty Die Deutsche Methode (Německo), The Aussie Method (Austrálie) nebo The Brit Method (Velká Británie).

Jméno údajného autora se navíc na české verzi webu neustále mění. V pravém horním rohu webové stránky je napsáno jméno Tomáš Horák, ve videu se představuje jistý Jakub Petrů a pod videem je fotografie a zpráva od Jakuba Petráka. Všichni tito (vymyšlení) lidé mají přitom představovat jedinou osobu.

Obchodní program vám peníze nevydělá

Další lží je například to, že přístup k programu získá jen 20 nejrychleji zaregistrovaných obchodníků. Web funguje několik měsíců a program můžete stále získat. Těžko tak někdo uvěří tomu, že kdyby program vydělával, nenašlo by se za tak dlouhou dobu ani 20 obchodníků, kteří by toho využili. Omezený počet míst má jen přesvědčit nerozhodné lidi k registraci.

Pravdivé nejsou ani recenze na webu Czech Method, ve kterých údajní obchodníci vychvalují nabízený program. Pokud si na internetu vyhledáte recenze skutečných obchodníků, kteří projekt Czech Method otestovali, najdete převážně kritiku a varování před nízkou úspěšností programu. Ten má podle mnoha obchodníků tak nízkou úspěšnost, že dříve nebo později začne být ztrátový.

Ve videu na oficiálním webu Czech Method autor Jakub Petrák tvrdí, že nemusíte nic platit a vše je zdarma.  To je pravda ale jen částečně, protože bez vkladu na obchodní účet program fungovat nebude. Minimální vklad bývá obvykle 100 nebo 200 dolarů, což rozhodně není nic. Obchodní účet si navíc musíte aktivovat u brokera, kterého vám web Czech Method doporučí.

Na závěr lze snad jen zdůraznit, že binární opce nejsou podvod, nicméně existuje mnoho podvodů, které binární opce zneužívají. Ve většině případů je naštěstí velmi snadno odhalíte, protože nabízejí rychlé a snadné zbohatnutí, ke kterému nebudete potřebovat žádné zkušenosti. Podvodné weby často upozorňují na omezený počet míst, popisují příběh neexistujícího obchodníka a obsahují falešné recenze, stejně jako Czech Method.

Napsat komentář