6 thoughts on “Fórum k IQ Option – názory, diskuze o brokerovi www.iqoption.com

 1. mám spiš dotaz v posledni položce registrace chteji po mne vypis z bank učtu kde mame tel asi pevnou linku kterou nemame , plyn elektriku a spol ale mi to platime na pošte jak to dořešit aby byla registrace kopletni ..???

  1. Dobrý den,
   nějak jsem neporozuměl Vašemu dotazu, nicméně, broker IQ Option vyžaduje oboustrannou kopii platného průkazu (např. občanský průkaz, řidičák nebo pas) a kopii dokumentu, na kterém bude vaše adresa a jméno (např. faktura za elektřinu nebo výpis z bankovního účtu). U toho druhého dokladu vlatně postačí jakákoliv faktura, na které je Vaše jméno a Vaše bydliště.

 2. po mne výpis ako mozem najlepšie získať ? pracujem iba na dohodu ten papier mi neuznali nemám od ele,plyn nedávno som skončil školu ..

  1. Výpis z bankovního účtu si většinou můžete vygenerovat sám přímo v internetovém bankovnictví. Pokud nemáte výpis z účtu, postačí Vám jakákoliv faktura s vašim jménem a adresou (například z nějakého eshopu).

 3. Zdravim mám jen malý dotaz jak je společnost iq option důvěryhodná co se týče ochrany osobních údajů klijentů před zneužitím… Jelikož číslo o.p. je dost citlivý údaj stejně tak jako rodné číslo atd.
  Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   IQ Option je ověřená společnost, která patří mezi největší brokery binárních opcí na světě. Jsou regulovaní (tzn. mají licence od dohlížejích orgánů CySEC a ČNB) a jejich působení v ČR je proto zcela legální. U takového brokera se zneužití údajů obávat opravdu nemusíte.

   Mimochodem, ochrana osobních údajů je součástí obchodních podmínek brokera, který se zavazuje tyto informace uchovat pouze pro účely verfikace obchodních účtů.

Napsat komentář