Je BDSwiss nejlepší broker na binární opce?

V této recenzi si představíme kyperského brokera na binární opce BDSwiss. Společnost působí od roku 2012, je regulovaná komisí CySEC a kromě binárních opcí se BDSwiss zaměřuje také na investiční služby v oblasti forexu a CFD. Pozornost tuzemských obchodníků broker získal v polovině roku 2017 poté, co mezi podporované jazyky zařadil i češtinu.

BDSwiss umožňuje obchodování CFD i binárních opcí
BDSwiss umožňuje obchodování CFD i binárních opcí

Financování účtu a platforma BDSwiss

Broker vyžaduje vklad alespoň 250$. Pro vklad se nabízí hned několik metod (platební karty, internetové peněženky nebo bankovní převod). Peníze z obchodního účtu se vybírají stejnou metodou, kterou obchodník použil při vkladu. Minimální částka pro výběr je 10$. U výběru je třeba počítat s delší dobou zpracování než u vkladů.

Obchodní platformu brokera BDSwiss používá hned několik brokerů na binární opce. Jedná se o platformu SpotOption, která je charakteristická jednoduchým vzhledem a snadným ovládáním. Mnoho funkcí a nástrojů ovšem platforma neobsahuje. U grafu lze ostatně měnit jen styl zobrazení (liniové/svíčkové) a časový rámec grafu. Platforma sice obsahuje 10 přednastavených technických indikátorů, které můžete vkládat do grafu, ale nemůžete měnit jejich nastavení. Posledním pomocníkem je panel, který zobrazuje, zda obchodníci tipují více pokles nebo růst ceny.

Za každou úspěšnou transakci získáte profit ve výši 70-80% velikosti investice. Obchodovat můžete měny, akcie, komodity a indexy. Kromě klasických high/low opcí na platformě najdete i dotykové a párové binární opce.

Nic pro začátečníky

Obchodování u brokera BDSwiss patří k těm finančně náročnějším, protože minimální velikost transakce 25$. Když si představíte, že jedna transakce by neměla přesahovat 2-5% z celkového rozpočtu, tak by celkový vklad musel být poměrně vysoký. U krátkodobých opcí je minimální velikost transakce sice nižší (10$), ale snížený je také zisk z úspěšných transakcí.

Zatímco množství konkurenčních brokerů nabízí bezplatný demo účet, u BDSwiss tuto možnost obchodníci nemají. Demo účet má přitom široké možnosti využití a to jak při testování obchodní platformy, tak při vytváření a testování strategií. Ani výukových materiálu broker BDSwiss mnoho nenabízí.

Je BDSwiss nejlepší broker na binární opce?

Mezi nejvyhledávanější brokery patří kyperský broker IQ Option. U brokera IQ Option je totiž nejen vyšší zhodnocení (až 90%), ale také nižší požadovaný vklad (10$), nižší transakce (od 1$) a navíc broker nabízí cvičný demo účet. Platforma IQ Option navíc obsahuje mnohem víc nástrojů a funkcí. Hlavní výhodou BDSwiss tak zůstává čeština, kterou IQ Option nepodporuje.

Napsat komentář