Výběr peněz IQ Option, způsoby vyplácení financí obchodníkům

Výběr kvalitní brokerské společnosti je důležitý nejen kvůli férovým obchodním podmínkám, ale také abyste nemuseli řešit komplikace s výběrem peněz. Broker IQ Option peníze vyplácí a pro výběry financí z obchodního účtu nabízí hned několik různých metod.

Metody výběru peněz u IQ Option
Metody výběru peněz u IQ Option

Výběry peněz u IQ Option

Peníze můžete vybrat prostřednictvím platebních karet Visa/Mastercard, elektronických peněženek (Skrill, NETELLER, WebMoney, Yandex) nebo pomocí klasického bankovního převodu, který je ovšem nejpomalejší. Minimální částka pro výběr je $10. Vyjma bankovního převodu, u kterého si broker účtuje poplatek 50$, se za výběry peněz neplatí žádné poplatky. Žádosti o výběr peněz z obchodního účtu broker zpracovává do tří pracovních dnů.

Klienti musí pro výběr peněz použít stejnou metodu, kterou použili při vkladu. Pokud to není možné, budete muset po předchozí domluvě s brokerem využít jinou platební metodu. Při výběru pomocí platebních karet musíte použít stejnou kartu, kterou jste použili při vkladu. Částka výběru musí být v takovém případě stejná, jako částka, kterou jste kartou vložili. Zbylé peníze můžete vybrat jinou metodou.

Jelikož je IQ Option regulovaný broker, můžete si své peníze kdykoliv vybrat.

Založit demo účet u IQ Option  
Váš kapitál je ohrožen

Ověření obchodního účtu

Aby vám broker IQ Option umožnil výběr peněz z obchodního účtu, budete mu muset poskytnout kopie osobních dokumentů. Tím potvrdíte údaje vyplněné při registraci. Broker vyžaduje dva dokumenty na ověření identity a adresy. K ověření identity vám postačí kopie nebo fotografie platného osobního průkazu (pas nebo občanský průkaz), na kterém bude vaše jméno, fotografie, datum narození, číslo průkazu a jeho exspirační datum a váš podpis.

Pro verifikaci účtu je nutné předložit osobní dokumenty
Pro verifikaci účtu je nutné předložit osobní dokumenty

ověření adresy se nejčastěji používají kopie účtu za elektřinu, plyn, vodu nebo výpis z bankovního účtu. Podmínkou je, aby dokument nebyl starší než 6 měsíců a aby obsahoval vaše jméno a adresu. Všechny kopie musí být čitelné a nahrát je můžete v záložce „Documents“, kterou najdete po přihlášení do svého obchodního účtu v sekci „Personal data“.

Při využití platební karty brokeři často vyžadují také kopii obou stran použité karty. Pokud budete kopii karty nějakému brokerovi zasílat, můžete na kopii z bezpečnostních důvodů zakrýt CVV kód karty a osm prostředních číslic na přední straně karty. Ověřování obchodních účtů má zabránit praní špinavých peněz a dalším podvodným praktikám.

5 thoughts on “Výběr peněz IQ Option, způsoby vyplácení financí obchodníkům

 1. Dobry den. Pochopil jsem spravne ze kdyz vlozim u iq option pomoci platebni karty napriklad 10$ a vydelam 100$ muzu si prostrednictvim plat. karty vybrat pouze tech 10$ ktere jsem vlozil. Diky za odpoved.

  1. Ano, je to přesně tak. IQ Option se tímto snaží zákazníky motivovat k tomu, aby pro transakce používali elektronické peněženky – například Skrill. A upřímně, elektronické peněženky jsou skutečně nejvýhodnější a nejrychlejší. Osobně již jinou metodu nepoužívám.

 2. Dobrý,
  viete mi poradit, ci je mozné zrusit realny ucet na iqoption? Co mám urobit?
  Môžu mi niečo učtovať, ked neobchodujem?
  Dakujem za radu.

  1. Dobrý den,
   účet lze zrušit přes zákaznickou podporu. Pokud si však z Vašeho obchodního účtu vyberete veškeré prostředky, účet rušit nemusíte – žádné poplatky platit nebudete.

Napsat komentář