Minimální vklad u IQ Option, poplatky u brokera, VIP účty

Velkou výhodou brokera IQ Option jsou nízké náklady pro financování obchodního účtu. To ocení zejména ti obchodníci, kteří si chtějí binární opce vyzkoušet se skutečnými penězi, ale nechtějí riskovat zbytečně vysoké částky.

Minimální vklad a metody vkladu

Minimální vklad stanovil broker IQ Option na pouhých $10. Peníze, které vložíte na obchodní účet, jsou pojištěné až do výše 20 tisíc EUR proti úpadku brokera a můžete si je kdykoliv vybrat zpět. Peníze můžete na obchodní účet vložit prostřednictvím platebních karet Visa/Mastercard nebo pomocí elektronických platebních systémů Skrill, NETELLER, Sofort nebo WebMoney. Minimální vklad je pro všechny metody stejný. Vedení účtu je možné v hlavních měnách (USD, EUR, RUB, GBP atd.).

Pamatujte na to, že metodu, kterou si zvolíte pro vklad peněz, musíte použít i při výběru peněz z obchodního účtu. Každý klient IQOption může mít založen pouze jeden obchodní účet na své jméno.

Platební metody a minimální vklad u IQ Option
Platební metody a minimální vklad u IQ Option

Založit demo účet u IQ Option  
Váš kapitál je ohrožen

Poplatky u IQ Option

Za založení, vedení a zrušení obchodního účtu si broker IQ Option neúčtuje žádné poplatky. Ze strany brokera nejsou účtované poplatky ani za vklad nebo výběr peněz. Výjimkou jsou pouze výběry pomocí bankovního převodu, u kterých se platí poplatek $50. Klient platí pouze poplatky za případný převod měny nebo poplatky, které si účtuje například jeho banka.

IQ Option si stejně jako ostatní brokeři na binární opce účtuje roční poplatek za neaktivitu. Poplatek se vztahuje na neaktivní účty, tedy na účty, na kterých neproběhne za 90 dní žádná aktivita. Velikost poplatku je $50 ročně a odečítá se až do vynulování účtu. Velikost celkového poplatku za neaktivitu nemůže být vyšší, než je zůstatek na účtu, takže se nemusíte bát zadlužení. Tyto poplatky si broker účtuje, aby nemusel spravovat tisíce účtů s minimálními zůstatky. Pokud nechcete poplatek za neaktivitu platit, stačí si všechny peníze z účtu vybrat.

Informace o poplatku za neaktivitu v obchodních podmínkách
Informace o poplatku za neaktivitu v obchodních podmínkách

VIP účet IQ Option

Pokud vložíte alespoň 3000 USD, tak můžete získat VIP účet, který ve srovnání s klasickým účtem nabízí mnoho výhod. Mezi tyto výhody patří mimo jiné vyšší zhodnocení, možnost zúčastnit se speciálních soutěži o vysoké finanční prémie nebo speciální bonusy, které mohou navýšit váš vklad až o polovinu. Držitelé VIP účtů u IQ Option mají také přístup k množství edukačních materiálů. Více informací o VIP účtu najdete v sekci „Deposit“ pod odkazem „VIP conditions“.

Podmínky pro VIP klienty brokera
Podmínky pro VIP klienty brokera

Napsat komentář